birgün

15° AÇIK

City’nin yıldızı, evine giren hırsızların saldırısına uğradı

Manchester City’nin yıldız isimlerinden Joa Cancelo, evine giren 4 hırsız tarafından darp edildi. Sosyal medyadan yaralı durumdaki yüzünü paylaşan Cancelo, “Tüm mücevherlerimizi çaldılar ve yüzümü bu hale getirerek ayrıldılar” dedi.

SPOR 31.12.2021 11:47
City’nin yıldızı, evine giren hırsızların saldırısına uğradı
Abone Ol google-news

İngiltere Premier Ligi'nin lideri Manchester City'nin Portekizli futbolcusu Joao Cancelo, evine giren hırsızların saldırısına uğradı.

Instagram hesabından 4 hırsızın saldırısı sonucu uğradığı darbın izlerini göstermek için fotoğrafını paylaşan yıldız futbolcu, “Maalesef bugün bana ve aileme zarar vermek isteyen 4 korkak tarafından saldırıya uğradım. Direnmeye çalıştığınızda olan bu. Tüm mücevherlerimizi çaldılar ve yüzümü bu hale getirerek ayrıldılar. Benim için en önemli şey ailem ve çok şükür hepsi iyi. Bu yaşadığım, hayatımda üstesinden gelmem gereken birçok zorluktan sadece bir tanesi. Her zamanki gibi metanetli ve güçlüyüm” ifadelerini kullandı.

Manchester City'nin etkileyici performansında önemli rol oynayan Cancelo, bu sezon 26 maçta görev yaptı, 3 gol kaydetti.

city-nin-yildizi-evine-giren-hirsizlarin-saldirisina-ugradi-961930-1.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol