birgün

23° AÇIK

GÜNCEL 14.05.2021 15:10

Çocuklarının bayramlaşmak için aradığı baba, evinde cansız bulundu

Kocaeli’nde çocuklarının bayramlaşmak için telefonla aradığı ancak ulaşamadığı Mehmet Karataş, evinde cansız olarak bulundu.

Çocuklarının bayramlaşmak için aradığı baba, evinde cansız bulundu

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde çocuklarının bayramlaşmak için aradığı adam, evinde cansız halde bulundu.

İHA’nın aktardığına göre, Körfez ilçesi Yukarı Hereke Mahallesi'ndeki evinde yalnız yaşayan Mehmet Karataş'ı telefonla arayan çocukları, babalarına ulaşamayınca durumu mahalle muhtarına bildirerek, evin kontrol edilmesini istedi.

Bunun üzerine muhtar Yusuf Öner, jandarma ile birlikte eve girdi. Yatağında hareketsiz yattığı görülen Karataş'ın hayatını kaybettiği tespit edildi.

Mehmet Karataş'ın cenazesi otopsi için morga kaldırılırken, 5 gün önce aşısı koronavirüs olduğu öğrenildi.

Karataş'ın cenazesi daha sonra adli işlemler için morga kaldırılırken, kesin ölüm nedenin Adli Tıp Kurumundan gelecek raporla netlik kazanacağı öğrenildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol