birgün

27° AZ BULUTLU

MEDYA 11.09.2020 10:41

Demet Akalın ve Alişan sitem etmişti: "Müziği bıraktım diyen Hakan Altun’muş"

Hürriyet yazarı Savaş Özbey, Alişan ve Demet Akalın'ın programına çıkmamak için 'Müziği bıraktım' diyen kişinin Hakan Altun olduğunu söyledi.

Demet Akalın ve Alişan sitem etmişti: "Müziği bıraktım diyen Hakan Altun’muş"

Hürriyet magazin yazarı Savaş Özbey, Alişan ve Demet Akalın'ın programlarına konuk bulamadıklarına ilişkin açıklamalarını köşe yazısına taşıdı. Özbey yazısında, Alişan ve Akalın'a 'Müziği bıraktım' diyen kişinin Hakan Altun olduğunu belirtti.

Salgın sebebiyle programlarına konuk bulamadıklarını savunan Alişan ve Demet Akalın, “İnsanları programa çağırıyoruz ama katılmamak için bize yalan söylüyorlar, ‘müziği bıraktım’ diyorlar. Bunu dedikten bir hafta sonra şarkı çıkaranlar var” demişti.

Savaş Özbey, Hürriyet'teki yazısında şu ifadeleri kullandı:

"En çok da kaytarmak için “Müziği bıraktım” deyip 1 hafta sonra şarkı çıkaran kim, onu merak etmiştim.

E neresinden baksanız komik çünkü... Bütün oklar da Hakan Altun’u işaret ediyordu.

Demet Akalın’la yazıştık, o ismin Hakan Altun olduğunu doğruladı.

Hakan Altun da bir sosyal medya açıklaması yaptı: 'Sevgili Demet ve Alişan beni davet etti ama pandemi sebebiyle 2020’de şarkı söylemeyeceğimi iletmiştim kendilerine. Hem moralim bozuk hem riskli gruptayım ben. Bir yanlış anlaşılma... Ölürüm de müziği bırakamam.'"

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız