MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Geleceğin Ekonomi Vizyonu" ile "Türk Kuşağı: Türkiye’nin Büyük Stratejisi" kitaplarını hazırlayan MHP AR-GE başkanlığına teşekkür etti ve kitaplar hakkında bilgi verdi.

Devlet Bahçeli, partisi tarafından hazırlanan 2 kitabı tanıttı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisi tarafından hazırlanan "Geleceğin Ekonomi Vizyonu" ile "Türk Kuşağı: Türkiye’nin Büyük Stratejisi" kitaplarını tanıttı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Bahçeli, "Değerli bir çalışmanın, fedakar bir çabanın, göz nuru bir emeğin mahsulü olan 'Geleceğin Ekonomi Vizyonu' ile 'Türk Kuşağı: Türkiye’nin Büyük Stratejisi' isimli iki eserin tamamlanmış olmasından büyük bir memnuniyet duyduğumu bu vesileyle ifade etmek istiyorum. Zamanlarını ayırıp sabırla çalışan; bilgi, birikim ve tecrübelerini cömertçe paylaşan muhterem hocalarımıza, çalışma etaplarının koordinasyon görevini üstlenen Partimizin AR-GE’sine gönülden teşekkür ediyor, özellikle tebriklerimi iletiyorum" ifadelerini kullandı.

'EKONOMİK MESELELERE YENİ BİR YORUM, YENİ BİR SOLUK…'

"Geleceğin Ekonomi Vizyonu, ekonomiye bakışımızı milli, manevi ve ahlaki açılardan temellendirip bir yol haritası belirlemiş, bu kapsamda teorik ve politik öneriler ve önermeler setini ihtiva etmiştir. Ekonomik meselelere yeni bir yorum, yeni bir soluk getirilmiştir" diyen Bahçeli şöyle devam etti:

"Türkiye’nin Büyük Stratejisi ise fikri tasavvurumuza gerçekçi, felsefi ve stratejik bir derinlik katmış, önümüzdeki risk ve tehditleri sorumlu ve milli bir akılla ele alıp kapsamlı şekilde değerlendirerek muhtemel ve muhkem bir geleceğin koordinatlarını çizmiştir. Her iki esere hakim olan müstesna analiz ve düşüncelerin ülkemizin içinde bulunduğu yüksek mücadele ruhuna, parlak geleceğimizin inşa şuuruna, sorunlara karşı çare ve çözüm üretme arayışlarına muteber nitelikli destek sağlayacağından kuşkum yoktur. Hayırlı olsun."