birgün

4° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 03.12.2020 16:49

Devlet Tiyatroları'nda saat güncellemesi

Devlet Tiyatroları, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle temsillerini saat 18.00'de başlatacak.

Devlet Tiyatroları'nda saat güncellemesi

Devlet Tiyatroları (DT), salgınla mücadele kapsamındaki kısıtlamalar dolayısıyla hafta içi 19.30'daki temsillerin 18.00'de başlayacağını bildirdi.

DT'nin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, "Yerleşik sahnelerimizde hafta içi 19.30'da başlayacak olan gösterimlerimizin başlama saatleri bu akşamdan itibaren yeni Covid-19 tedbirleri nedeniyle 18.00'e alınmıştır" ifadesi kullanıldı.

Öte yandan Devlet Tiyatroları'nın İstanbul ve Ankara sahnelerinde gösterilmesi planlanan oyunlar da iptal edildi. DT, online bilet alan sanatseverlerin bir işlem yapmalarına gerek kalmadan ücretlerinin iade edileceğini, gişelerden bilet alanların ise biletlerini iade etmelerinin gerekeceğini söyledi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız