birgün

14° PARÇALI BULUTLU

KADIN 20.09.2021 11:42

Dilara Aksüyek, taciz mesajları atan ve kendisini takip eden erkekten şikayetçi oldu

Oyuncu Dilara Aksüyek, sosyal medyadan taciz ve tehdit içerikli mesajlar atıp ardından evinin önüne gelen Mehmet A. isimli erkekten şikayetçi oldu.

Dilara Aksüyek, taciz mesajları atan ve kendisini takip eden erkekten şikayetçi oldu

Ünlü oyuncu Dilara Aksüyek, sosyal medyada kendisine sürekli taciz mesajları atan erkeği, kapısının önünde görünce korku dolu anlar yaşadı. Dilara Aksüyek şahıstan şikayetçi oldu.

Oyuncu Dilara Aksüyek sosyal medya hesabından arka arkaya mesajlar aldı. Mesajı gönderen kişi, ısrarlı taciz ve tehditlerini sürdürdü.

Aynı şahıs, bir gün sonra oyuncunun kapısına araçla gidip onu gözetlemeye başladı. Takibe başlayan şahıs, gittiği kafede karşısına çıkıp mesajları atanın kendisi olduğunu söyleyince korkuya kapılan Aksüyek, polisi arayıp yardım istedi.

Sabah'tan Dilek Yaman Demir'in haberine göre, 31 yaşındaki Mehmet A. karakola götürüldü. Aksüyek, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol