birgün

22° AÇIK

GÜNCEL 19.04.2021 13:01

Dilek İmamoğlu: Çocuklarımızın ve benim sağlık durumumuz gayet iyi

Koronavirüs testi pozitif çıkan Dilek Kaya İmamoğlu, "Çocuklarımızın ve benim sağlık durumumuz gayet iyi. Güzel dileklerini gönderen herkese sonsuz teşekkürler" açıklamasını yaptı.

Dilek İmamoğlu: Çocuklarımızın ve benim sağlık durumumuz gayet iyi

Yeni tip koronavirüse (Covid-19) yakalanan Dilek Kaya İmamoğlu, kendisinin ve çocuklarının sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Twitter hesabından açıklama yapan İmamoğlu, "Çocuklarımızın ve benim sağlık durumumuz gayet iyi. Güzel dileklerini gönderen herkese sonsuz teşekkürler" dedi.

İmamoğlu, açıklamasında, "Bu vesileyle tekrar şunu vurgulamak isterim. Bir seneyi aşkındır bu zorlu süreçte bizler için büyük mücadele veren tüm sağlık çalışanları; iyi ki varsınız, size minnettarız" ifadelerini kullandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol