birgün

23° AÇIK

DJ Thousand Fingers, Burning Man Festivali'nde sahne alacak

KÜLTÜR SANAT 27.08.2020 13:31
DJ Thousand Fingers, Burning Man Festivali'nde sahne alacak
Abone Ol google-news

Online olarak 30 Ağustos-6 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek Burning Man Festivali'nde Türkiyeli DJ Thousand Fingers da sahne alacak.

Sanatçı, festivalde Raspberry Dream Labs’in hazırladığı CYBERDREAMS kapsamında 30 Ağustos Pazar akşamı Türkiye saatiyle 22:30’da müzikseverlerle buluşacak.

Studio 338, The Egg ve Ibiza Rocks gibi Avrupa'da sahne alan DJ Thousand Fingers; Bob Sinclar, Fritz Kalkbrenner, Jackmaster gibi isimlerle de aynı sahneyi paylaştı. Ayrıca sanatçı elektronik müzik dünyasının önemli isimleri Solomun, Maya Jane Coles, &ME ve Miss Kittin gibi birçok sanatçının da beğenisini ve desteğini kazandı.

Bu sene 8 ayrı temaya ayrılan Burning Man Festivali'nde (CYBERDREAMS) kampı Black Rock City sanal evreninde yer alacak. İnsanların teknolojiyle birleştiği ve dünyayı yenilikçi teknolojilerle yeniden canlandırdığı kıyamet sonrası bir gelecekte kurulu olacak kampı, katılımcılar VR ekipmanlarından ya da bilgisayar ekranlarından takip edebilecek. Bir hafta boyunca hiç durmadan devam edecek etkinlikler de müziğin yanı sıra, 2D & 3D görsel tasarımcılar, performans sanatçıları ve konuşmalacılar yer alacak.

Etkinliğe AlterspaceVR platformundan erişim sağladıktan sonra HTC Vive, Oculus Rift, Go and Quest, Samsung GearVR ya da PC kullanarak da katılım sağlanabiliyor. Ücretsiz bilet rezervasyonu yapmadan önce AltspaceVR'a kaydolunması ve belirlenen kullanıcı adıyla Eventbride üzerinden bilet alınması gerekiyor. Etkinlik günü ise AltspaveVR uygulaması indirilen cihazdan etkinliğe erişilebiliyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol