birgün

5° AÇIK

GÜNCEL 13.02.2020 17:01

Emin Koramaz'dan BirGün'e destek

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, BirGün'ün abonelik kampanyasına destek vererek, "BirGün'e sahip çıkmak hepimizin görevi" dedi

Emin Koramaz'dan BirGün'e destek

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, BirGün'ün abonelik kampanyasına destek verdi.

"BirGün'e sahip çıkmak hepimizin görevi" diyen Koramaz, şu şekilde konuştu:

"Sözünü söyleyen, derdini anlatan, demokratik tepkilerini ortaya koyan bütün kesimlerin baskıyla zorla sindirilmeye çalışıldığı zor dönemlerden geçiyoruz. İktidar, tamamen kendisine bağımlı bir yandaş medya yaratmış durumda. Bu zor koşullarda gerçekleri anlatmak, halkın haber alma hakkına sahip çıkmak için didinen BirGün gazetesi susturulmak, sindirilmek isteniyor. BirGün'e sahip çıkmak hepimizin görevi. BirGün benim kampanyasını destekliyorum. Herkesi bu kampanyaya destek olmaya, BirGün gazetesine abone olmaya davet ediyorum."

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız