birgün

22° AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 12.02.2020 15:34

Erdal Güney Kadıköylülerle buluşacak

Erdal Güney Kadıköylülerle buluşacak

KÜLTÜR SANAT SERVİSİ

Müzisyen Erdal Güney, yeni albümü ‘Yağmuru Bekle’nin imza günü için müzikseverlerle buluşacak. Mephisto Kitabevi Kadıköy’de gerçekleşecek buluşma, 15 Şubat Cumartesi günü 15.00’te gerçekleşecek. Güney’in dijital platformlar üzerinden sunduğu albümü, Viya Müzik'ten yayınlandı.

Sanatçıya albümde Jülide Özçelik, İlkay Akkaya, Yasemin Göksu, Mazlum Çimen, Hüseyin Turan, Servet Kocakaya, Volkan Uzunhasanoğlu, Sebahattin Atik, Mustafa Güney ve Duru Güney eşlik etti. Besteler Erdal Güney ve Mustafa Güney’e ait. Şarkıların düzenlemelerini ise Erdal Güney ile Kurtuluş Cengiz yaptı.

erdal-guney-kadikoylulerle-bulusacak-687347-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız