birgün

16° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 12.02.2020 15:34

Erdal Güney Kadıköylülerle buluşacak

Erdal Güney Kadıköylülerle buluşacak

KÜLTÜR SANAT SERVİSİ

Müzisyen Erdal Güney, yeni albümü ‘Yağmuru Bekle’nin imza günü için müzikseverlerle buluşacak. Mephisto Kitabevi Kadıköy’de gerçekleşecek buluşma, 15 Şubat Cumartesi günü 15.00’te gerçekleşecek. Güney’in dijital platformlar üzerinden sunduğu albümü, Viya Müzik'ten yayınlandı.

Sanatçıya albümde Jülide Özçelik, İlkay Akkaya, Yasemin Göksu, Mazlum Çimen, Hüseyin Turan, Servet Kocakaya, Volkan Uzunhasanoğlu, Sebahattin Atik, Mustafa Güney ve Duru Güney eşlik etti. Besteler Erdal Güney ve Mustafa Güney’e ait. Şarkıların düzenlemelerini ise Erdal Güney ile Kurtuluş Cengiz yaptı.

erdal-guney-kadikoylulerle-bulusacak-687347-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol