birgün

5° PARÇALI BULUTLU

Erdoğan: 20 yılda elde edilen kazanımları inkar edenin gözüne dizine durur

Partisinin İstanbul’da düzenlediği etkinlikte konuşan AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, “20 yılda elde edilen kazanımları inkar edenin gözüne dizine durur” dedi.

GÜNCEL 27.11.2022 17:49
Erdoğan: 20 yılda elde edilen kazanımları inkar edenin gözüne dizine durur Fotoğraf: AA
Abone Ol google-news

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin düzenlediği “İstanbul’un Sözü: Birlik, İrade, Zafer Programı”nda konuştu.

AKP İstanbul İl Teşkilatı tarafından NEF Stadyumu'nda düzenlenen olan programa gelenler güvenlik noktalarından geçirilerek içeri alındı.

Muhalefete, "Birileri yuvarlak masanın etrafında döne dursun, biz fedakarlıkla, kalple, akılla ilmik ilmik örerek kendi yolumuza bakacağız. Yalan ve iftira siyasetine boyun eğmeden yolumuza devam edeceğiz" ifadeleriyle gönderme yapan Erdoğan, "Türkiye’nin geçtiğimiz 20 yılda elde ettiği asırlık kazanımları inkar edenin gözüne dizine durur" dedi.

Erdoğan, olası sınır ötesi kara harekatı için de sinyal verdi: "Türkiye kendi güvenliği için sınırları dışında belirlediği alanlarda her türlü tasarruf hakkına sahiptir."

Erdoğan’ın konuşmalarından satır başları şöyle:

Buradan İstanbul'un 39 ilçesinin her bir mahallesindeki sokağındaki kardeşlerime selamlarımı gönderiyorum.

Gece gündüz çalışan mücadele eden ter döken her bir kardeşime şükranlarımı sunuyorum. İstanbul İl Teşkilatımız hane hane, sokak sokak şehrimizi kucakladı. İnşallah tempomuzu sürekli artırarak 2023'e kadar İstanbul'da dokunmadık gönül bırakmayacağız.

Biz kuru vaat yapmıyoruz. İcraat, icraat icraat... Türkiye'yi yeni yüzyıla biz hazırlıyoruz. İstanbul'da seçime kadar her haneyi en az 2 hatta daha fazla ziyaret ederek sahada boşluk bırakmayacağız. Bu programın ilk turunu ocak ayına kadar tamamlayacağız.

Birileri yuvarlak masanın etrafında döne dursun, biz fedakarlıkla, kalple, akılla ilmik ilmik örerek kendi yolumuza bakacağız. Yalan ve iftira siyasetine boyun eğmeden yolumuza devam edeceğiz.

AK Parti milletin partisidir. Bu partinin kurucusu milletin ta kendisidir. Bizler milletin emanetçisiyiz. Bu kadro 2023'te bir kez daha bayrağı zirveye dikecektir.

Haneyi, sokağı, sandığı, mahalleyi sıkı tuttuğumuzda Allah'ın izniyle 2023 seçiminde tarihimizin en büyük zaferini elde etmemizin önüne kimse geçemez.

2023 yılı ile ilgili sinsi plan ve düşünceleri çöpe atacağız. Finanstan teröre her aracı kullananlara eyvallah etmeyeceğiz. İnsanlarımızı karamsarlık çukurunda boğmak için kullananlara eyvallah etmeyeceğiz. Milletimizden aldığımız güçle bu imtihanı da başarıyla tamamlayacağız.

Hiçbir yalan ve iftira gerçeği değiştiremez. Türkiye’nin geçtiğimiz 20 yılda elde ettiği asırlık kazanımları inkar edenin gözüne dizine durur. Ülkemizin yaşadığı ve çoğu küresel krizlerden kaynaklanan sıkıntıları çözebilecek azme sahip tek parti biziz.

Biz milletin gücünün üstünde bir güç görmedik. 15 Temmuz bunun en büyük kanıtıdır.

Öte yandan kendi aralarında tepişmekten başka siyaset ortaya koyamayanların takdirini milletimiz yapmaktadır.

‘TÜRKİYE HER TÜRLÜ TASARRUF HAKKINA SAHİPTİR’

Pençe Kilit operasyonlarında 480 teröristi etkisiz hale getirdik. Türkiye kendi güvenliği için sınırları dışında belirlediği alanlarda her türlü tasarruf hakkına sahiptir. Bu hakkımızı kullanmamızın önüne kimse geçemez.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol