birgün

21° AZ BULUTLU

SPOR 03.08.2020 14:11

Erol Bulut, Alanyaspor'dan ayrıldığını açıkladı

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olacağı öne sürülen Erol Bulut, Alanyaspor'a veda etti. Bulut mesajında, "Aytemiz Alanyaspor'a bundan sonraki mücadelelerinde ve Avrupa kupalarında başarılar dilerim" dedi.

Erol Bulut, Alanyaspor'dan ayrıldığını açıkladı

Teknik direktör Erol Bulut, Aytemiz Alanyaspor'a veda etti. Bulut yaptığı açıklamada, "Aytemiz Alanyaspor'da 2019-2020 sezonu ile birlikte başlayan görevimiz, bugün itibariyle son bulmuştur" dedi.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Bulut, şunları ifade etti:

"Aytemiz Alanyaspor'da 2019-2020 sezonu ile birlikte başlayan görevimiz, bugün itibariyle son bulmuştur.

Bu göreve gelmemizde büyük emeği olan Aytemiz Alanyaspor Başkanı Sayın Hasan Çavuşoğlu ve Aytemiz Alanyaspor yönetim kuruluna teşekkür ederim.

Futbolcu kardeşlerim, ekibim, ben, en önemlisi de bizlere her zaman destek ve inancını esirgemeyen taraftarlarımızla, 2019-2020 sezonunu birlik içinde ve çok verimli geçirdik; takımımızı Avrupa kupalarına götürme başarısı gösterdik.

Ekibim ve ben, Aytemiz Alanyaspor Başkanı Sayın Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kuruluna, tüm futbolcu kardeşlerimize, kulüp personelimize, taraftarımıza ve Aytemiz Alanyaspor camiasına teşekkürü borç biliriz.

Aytemiz Alanyaspor'a bundan sonraki mücadelelerinde ve Avrupa kupalarında başarılar dilerim."

FENERBAHÇE İÇİN GÜN SAYIYOR

Alanyaspor'dan ayrılan Erol Bulut'un Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olacağı iddia ediliyor. Basına yansıyan haberlere göre Fenerbahçe'nin, Erol Bulut'un yeni teknik direktör olacağını kısa süre içerisinde açıklaması bekleniyor.

45 yaşındaki antrenör Türkiye Kupası finalinin ardından 'Yeni sezonda Fenerbahçe'yi mi çalıştıracaksınız?' sorusuna "Önümüzdeki günlerde gereken açıklamayı yapacağız. Kariyerimin ilerleyen yıllarını nasıl değerlendireceğimi göreceğiz. Birkaç gün oturup kafa dinlemek gerekiyor" yanıtını vermişti.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız