birgün

4° KAPALI

Erzincan ve Adıyaman'da iki inşaat işçisi hayatını kaybetti

Erzincan’da inşaattan düşerek yaralanan inşaat işçisi 27 günlük yaşam mücadelesini kaybetti. Adıyaman’da ise bir inşaat işçisi kaldığı odada yaşamını yitirdi.

GÜNCEL 22.11.2022 16:12
Erzincan ve Adıyaman'da iki inşaat işçisi hayatını kaybetti
Abone Ol google-news

Adıyaman ve Erzincan’da iki inşaat işçisi yaşamını yitirdi.

Çalıştığı inşaattan düşerek yaralanan 25 yaşındaki Abdülkadir Aysel’in tedavisi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sürüyordu. Yoğun bakımdaki Aysel, bugün yaşamını yitirdi.

Adıyaman’da ise çalıştığı inşaattaki bir odada ölü bulunan 24 yaşındaki F.G.’nin ise kalp krizi geçirdiği ihtimali üzerine duruluyor.

F.G.’nin cenazesi jandarma ekiplerinin de yaptığı çalışmanın ardından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. F.G.’nin kesin ölüm nedeni yapılacak olan otopsinin ardından belirlenecek.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol