birgün

28° PARÇALI BULUTLU

Esenyurt'ta kargo çalışanları müşteriyi bıçakladı

Esenyurt'ta 3 kargo çalışanı iddiaya göre ödeme konusunda anlaşamadıkları Kazım Ünal adlı müşteriyi bıçakladı. Ünal, ağır yaralanırken, 3 kişi gözaltına alındı.

GÜNCEL 17.03.2022 13:10
Esenyurt'ta kargo çalışanları müşteriyi bıçakladı
Abone Ol google-news

Esenyurt Çınar Mahallesi'nde, Kazım Ünal isimli kişi, evine gelen kargocuya getirdiği ürünün kargo ücretini 'karşı ödemeli' olduğu gerekçesiyle vermeyeceğini söyledi.

Kargo çalışanı ile Kazım Ünal arasında tartışma çıktı.

Bir süre sonra apartmandan ayrılan kargo çalışanı arkadaşlarını da alarak tartıştığı Kazım Ünal'ın yanına geri geldi. Kargo çalışanı ve arkadaşları Kazım Ünal'a saldırdı. Kaçarak bir markete sığınan Ünal, sopalarla dövüldükten sonra bıçaklandı. Ağır yaralanan Ünal, hastanede tedavi altına alınırken, polis ekipleri olayla ilgili M.A., S.A. ve H.G isimli üç saldırganı gözaltına aldı.

Kavga anı ise marketin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, markete sığınan Ünal'ın, birkaç kişi tarafından sopalarla dövüldüğü ardından da bıçaklandığı görülüyor. (DHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol