birgün

15° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 10.03.2021 09:35

Esenyurt'ta şüpheli kadın ölümü

İstanbul Esenyurt'ta dini nikahlı eşiyle tartışan kadın dördüncü kattan apartman boşluğuna düştü. Hastanaye kaldırılan 23 yaşındaki kadın tüm müdahalelelere rağmen kurtarılamadı. Genç kadının dini nikahlı eşi gözaltına alındı.

Esenyurt'ta şüpheli kadın ölümü

İstanbul Esenyurt'ta dini nikahlı eşiyle kavga eden bir kadın, apartman boşluğuna düşerek hayatını kaybetti.

Sevcan Demir isimli kadın dini nikahlı olduğu öğrenilen Kenan Danış ile gece tartışmaya başladı.

Komşuların ihbarı üzerine eve gelen polisler genç kadına şikayetçi olup olmadığını sordu. Kadının şikayetçi olmaması üzerine polis ekipleri evden ayrıldı.

Ekiplerin ayrılmasının ardından çiftin arasında yeniden tartışma başladı. Bu esnada Sevcan Demir henüz nedeni bilinmeyen bir sebepten 4'üncü kattan apartman boşluğuna düştü.

İhbar üzerine bölgeye gönderilen sağlık ekipleri ağır yaralanan kadına müdahale etti. Hastanaye kaldırılan 23 yaşındaki kadın tüm müdahalelelere rağmen kurtarılamadı.

Polis, genç kadının dini nikahlı eşi Kenan Danış'ı gözaltına aldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol