birgün

16° AÇIK

Eski CHP’li vekil Haluk Pekşen, yoğun bakıma alındı

Eski CHP Milletvekili Haluk Pekşen'in yoğun bakıma kaldırıldığı duyuruldu. Pekşen’in yaklaşık 10 gün önce zatürre teşhisi ile Bodrum Acıbadem Hastanesi'nde tedavi altına alındığı ancak kalp kapakçığı zarında Covid-19'a aşısına bağlı iltihaplanma meydana gelmesi üzerine tedavisine yoğun bakım servisinde devam edildiği öğrenildi.

GÜNCEL 25.08.2022 09:54
Eski CHP’li vekil Haluk Pekşen, yoğun bakıma alındı
Abone Ol google-news

Eski Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, yaklaşık 10 gün önce zatürre teşhisi ile Bodrum'da özel bir hastanede tedavi altına alındı.

Sözcü’den Elif Çavuş’un aktardığına göre, yeni tip koronavirüs (Covid-19) aşısına bağlı olarak kalp kapakçığı zarında iltihaplanma meydana gelen Pekşen'in tedavisine yoğun bakım ünitesinde devam edildi.

Yoğun bakımda tedavisi süren Pekşen'in hayati tehlikeyi atlattığı, durumunun iyi yönde ilerlediği öğrenildi.

'DURUMU İYİ'

Pekşen ailesi de Haluk Pekşen’e ait sosyal medya hesabından yaptıkları açıklamada, “Canımız babamız, en kıymetlimiz Haluk Pekşen, 10 gündür Bodrum Acıbadem Hastanesi’nde tedavi görmektedir. Durumu iyi” ifadelerine yer verdi.

Paylaşımda şöyle denildi: “Canımız babamız, en kıymetlimiz Haluk Pekşen, 10 gündür Bodrum Acıbadem Hastanesi’nde tedavi görmektedir. Durumu iyi, her zamanki gibi çok güçlü ve çok iyi olacak ancak tedavisi bir süre daha devam edeceği için telefonu kapalı Tüm dua ve şifa dilekleriniz için çok teşekkür ederiz.”

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun