birgün

6° PARÇALI AZ BULUTLU

KADIN 18.02.2021 14:41

Evli olduğu kadını çocuklarının önünde katletti

Antep'te yaşayan Suriye uyruklu Ali Hüseyin, tartıştığı Nur Cemil Hüseyin'i 5 çocuğunun gözü önünde bıçakladıktan sonra boğarak öldürdü.

Evli olduğu kadını çocuklarının önünde katletti

Antep'in Beydilli mahallesinde yaşayan 38 yaşındaki Suriye uyruklu Ali Hüseyin ile evli olduğu Nur Cemil Hüseyin arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

DHA'nın aktardığı habere göre, Ali Hüseyin, mutfaktan aldığı bıçağı Nur Cemil Hüseyin'in göğsüne sapladı. Olay esnasında en küçüğü 4 yaşında olan 5 çocuk da anne-babalarıyla aynı odada bulunuyordu.

Bıçaklanıp boğazı sıkılan Nur Cemil Hüseyin hareketsiz kalınca, eşi Ali Hüseyin olay yerini terk ederek kaçtı.

Çocukların çığlıkları üzerine üst kattan inen akrabaları, Nur Cemil Hüseyin'i yerde kanlar içerisinde buldu. İhbar üzerine adrese çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Gelen sağlık görevlilerinin yaptığı kontrollerde Nur Cemil Hüseyin'in hayatını kaybettiği belirlendi. Genç kadının cansız bedeni, yapılan incelemenin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

Polis ekipleri, Ali Hüseyin'in yakalanması için çalışma başlattı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol