birgün

16° KAPALI

Evli olduğu kadını uykusunda bıçakladı!

Aksaray'da Sevgül U., uyuduğu sırada evli olduğu Ramazan U.'nun (65) bıçaklı saldırısına uğradı. Kolundan ve göğsünden darbe alan ve bıçağın kırılan bölümü vücudunda saplı kalan Sevgül U., çığlıklarını duyan komşuların polis ve sağlık ekiplerine ihbarıyla Ramazan U.'nun elinden kurtarılıp hastaneye kaldırıldı. Ramazan U., gözaltına alındı.

KADIN 22.11.2021 13:25
Evli olduğu kadını uykusunda bıçakladı!
Abone Ol google-news

Aksaray’da 51 yaşındaki Sevgül U., uyuduğu sırada 65 yaşındaki Ramazan U. tarafından kolundan ve göğsünden bıçaklandı. Hastaneye kaldırılan Sevgül U’nun hayati tehlikesinin bulunduğu belirtilirken Ramazan U. gözaltına alındı.

Bu sabah saat 07.30 sıralarında meydana gelen olayda Ramazan U., henüz bilinmeyen nedenle evde uyuyan Sevgül U.'ya mutfaktan aldığı bıçakla saldırdı. Kolundan 1 ve göğsünden aldığı 3 bıçak darbesiyle uyanan ve kanlar içinde kalan Sevgül U., çığlık atarak komşularından yardım istedi.

Kadının bağırmasını duyan komşuları da polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Sevgül U., ihbarla eve gelen ekipler tarafından evli olduğu Ramazan U.'nun elinden kurtarıldı. Sağlık görevlilerince ambulansla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Sevgül U.'nun, röntgen çekilmesi sonucu, bıçağın kırılıp vücudunda saplı kaldığı anlaşıldı.

Ameliyata alınan kadının hayati tehlikesinin olduğu öğrenilirken, Ramazan U.'nun da gözaltına alındığı öğrenildi.

(DHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol