birgün

9° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 29.05.2020 13:36

Ezhel, Bavul Dergi haziran sayısında

Ezhel, Bavul Dergi haziran sayısında

Bavul Dergi haziran sayısı, rap sanatçısı Ezhel dosyasıyla okurlarına merhaba diyor.

Pandemi sebebiyle nisan ve mayıs aylarında e-dergi formatında ücretsiz yayımlanan dergi haziran sayısı itibariyle bu hafta sonu raflardaki yerini alıyor.

Ezhel posteri hediyeli dergide sanatçı, Burak Abatay’ın sorularını yanıtladı. Melis Danişmend, Kaan Sezyum, Tuba Dal ve Ayşegül Öneren’in Ezhel değerlendirmeleri ve Back On Stage tarafından hazırlanan Ezhel hakkında bilmeniz gerekenler köşesi de derginin haziran sayısında okurları bekliyor.

Haziran sayısında Ataol Behramoğlu, Şükrü Erbaş, Emre Kongar, Haydar Ergülen, Nejat İşler ve Jehan Barbur da dahil olmak üzere pek çok kişi yazılarıyla katkı sundu. Derginin kapak çizimi ise Ethem Onur Bilgiç imzası taşıyor.

ezhel-bavul-dergi-haziran-sayisinda-737313-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol