birgün

28° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 29.05.2020 13:36

Ezhel, Bavul Dergi haziran sayısında

Ezhel, Bavul Dergi haziran sayısında

Bavul Dergi haziran sayısı, rap sanatçısı Ezhel dosyasıyla okurlarına merhaba diyor.

Pandemi sebebiyle nisan ve mayıs aylarında e-dergi formatında ücretsiz yayımlanan dergi haziran sayısı itibariyle bu hafta sonu raflardaki yerini alıyor.

Ezhel posteri hediyeli dergide sanatçı, Burak Abatay’ın sorularını yanıtladı. Melis Danişmend, Kaan Sezyum, Tuba Dal ve Ayşegül Öneren’in Ezhel değerlendirmeleri ve Back On Stage tarafından hazırlanan Ezhel hakkında bilmeniz gerekenler köşesi de derginin haziran sayısında okurları bekliyor.

Haziran sayısında Ataol Behramoğlu, Şükrü Erbaş, Emre Kongar, Haydar Ergülen, Nejat İşler ve Jehan Barbur da dahil olmak üzere pek çok kişi yazılarıyla katkı sundu. Derginin kapak çizimi ise Ethem Onur Bilgiç imzası taşıyor.

ezhel-bavul-dergi-haziran-sayisinda-737313-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız