birgün

11° PARÇALI BULUTLU

Faik Öztrak’ın annesi Ayten Öztrak son yolculuğuna uğurlandı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak’ın hayatını kaybeden annesi Ayten Öztrak (96) Ankara’da son yolculuğuna uğurlandı.CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak’ın hayatını kaybeden annesi Ayten Öztrak (96) Ankara’da son yolculuğuna uğurlandı.

GÜNCEL 31.07.2022 16:57
Faik Öztrak’ın annesi Ayten Öztrak son yolculuğuna uğurlandı Fotoğraf: ANKA
Abone Ol google-news

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak’ın hayatını kaybeden annesi Ayten Öztrak (96) Ankara’da son yolculuğuna uğurlandı. Ayten Öztrak, Kocatepe Camii’nde bugün öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Cebeci Asri Mezarlığı’na defnedildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da cenaze namazına katılarak Öztrak’ın yanında saf tuttu.

Dün yaşamını yitiren Ayten Öztrak için Kocatepe camisinde bugün öğlen namazının ardından cenaze namazı kılındı. Namaza CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı, DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Canakcı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, CHP MYK Üyeleri, CHP milletvekilleri ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu katıldı. Namaz sonrasında tabutun araca taşınmasına Kılıçdaroğlu ve CHP yöneticileri de omuz verdi.

Ankara’da son yolculuğuna uğurlanan Ayten Öztrak, Kocatepe Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Cebeci Asri Mezarlığı’na defnedildi.

(ANKA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol