Fox TV'den ayrıldıktan sonra ekranlara ara veren Fatih Portakal, Sözcü TV'de ana haber için anlaştığı iddialarına ilişkin, "Bir de benden duyun istedim, evet Sözcü TV ile anlaştık" dedi. Portakal, 20 Mart'ta ana habere başlayacağını açıkladı.

Fatih Portakal açıkladı: Sözcü TV ile anlaştık

Sözcü TV ve gazeteden ayrılan Yılmaz Özdil'in ardından 2020 yılının son aylarından itibaren ekranlardan uzak kalmayı tercih eden Fatih Portakal, Sözcü TV'de ana haber için anlaştığına ilişkin iddiaları doğruladı.

Portakal, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile Sözcü TV ile anlaştığını v 20 Mart'ta ana habere başlayacağını açıkladı.

Portakal, "Her başlangıcın öncesinde biten bir hikaye vardır, demiş birisi. Umarım güzel oacak ne dersiniz? Youtube yayinlarına da devam merak etmeyin" notuyla paylaştığı videoda şu ifadeleri kullandı:

"Bir de benden duyun istedim, evet Sözcü TV ile anlaştık. 20 Mart akşamı ana haberde sizlerle birlikte olacağız. Bir kez daha İstanbul yapmakta fayda var belki, bilmiyorum. Güzel olacak diye düşünüyorum. Ana haberle karşınızda olacağım akşam saatlerinde. Tabii her zamanki gibi bültenimizi yapacağız, Türkiye'nin haberlerini paylaşacağız. En önemlisi de konuşacağız, konuşturan ve konuşacağımız bir bülten olacak. Umarım güzel olacak, güzel de bir yol olacak diye düşünüyorum. 20 Mart akşamı kimselere randevu vermeyin, Sözcü TV'de ana haberde birlikte olalım."

1 Mart'ta yayın hayatına başlayan Sözcü TV'de Genel Müdür Yılmaz Özdil istifa etmiş, yerine Alişer Delek getirilmişti. Sözcü TV'nin Fatih Portakal ile anlaştığı iddia edilmişti.