birgün

2° PARÇALI BULUTLU

Fatma Şahin'in "Tam bir deli" dediği rektör konuştu: "Ben hocayım ya"

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin'in AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Tam bir deli" diyerek şikayet ettiği Gaziantep Üniversitesi Rektörü Arif Ayaydın Ben ilgilenmiyorum bunlarla" dedi.

GÜNCEL 25.01.2022 11:41
Fatma Şahin'in "Tam bir deli" dediği rektör konuştu: "Ben hocayım ya"
Abone Ol google-news

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "Tam bir deli" diyerek şikayet ettiği Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın konuştu. odatv'ye konuşan Özaydın, Fatma Şahin'in sözlerine yönelik, "Ben ilgilenmiyorum bunlarla ben hocayım ya. Öğretim üyeliğime hocalığıma devam edeceğim. Kim ne derse desin" yanıtını verdi.

Arif Özaydın, suç örgütü lideri Sedat Peker'e yakın isimlerden olan Hasip Şahin'le çektirdiği fotoğrafla ilgili soruları da yanıtladı. Özaydın'ın yanıtları şöyle:

Siz Hasip Şahin ile görüştünüz mü?

Tanımam ben, tanımam. Ben düzgün bir öğretim üyesiyim. Tanımam bilmem kimdir nedir.

Fotoğrafınız var ama?

Çekerler fotoğrafı, ben bilmem benim iznim yok, tanımam etmem.

Karşılıklı oturup konuşuyorsunuz?

Hayır hayır sizle de konuşuyoruz sizle de çekseler ne olur. Yani biz insanız... Tanımam, etmem... İlişkimiz olmadı ben öğretim üyesiyim, dürüstçe namusluca hizmet etmeye çalışıyoruz. İlişkim yok, yani seninle de konuştuk şimdi fotoğrafımızı çekseler ne olur? Ben tanımam etmem. Ben hocayım işimize bakacağız. Öğrenci yetiştirmeye devam edeceğiz.

fatma-sahin-in-tam-bir-deli-dedigi-rektor-konustu-ben-hocayim-ya-972415-1.
Hasip Şahin (en solda), Arif Özaydın (en sağda)

NE OLMUŞTU?

AKP' li Cumhurbaşkanı Erdoğan, 25 Aralık'ta Antep'teki toplu açılış töreni sırasında mikrofonun açık olduğunu unutup Fatma Şahin'e “Rektörden şikayetçi misiniz?” diye sormuş, Şahin de Erdoğan'ın sorusuna, “Çok kötü, çok kötü” diye cevap vermişti. Erdoğan yeniden araya girerek, “Öyle mi?” diye ikinci soruyu yöneltmiş, Şahin ise “Tam bir deli” yanıtını vermişti.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun