birgün

11° KAPALI

SPOR 17.01.2020 19:22

Fenerbahçe'deki görevinden istifa eden Comolli'den açıklama

Fenerbahçe'de sportif direktörlük görevinden istifa eden Damien Comolli sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Ali Koç'a istifa dilekçesini 25 Şubat 2019'da verdiğini ifade etti.

Fenerbahçe'deki görevinden istifa eden Comolli'den açıklama

Fenerbahçe'de sportif direktörlük görevinden istifa eden Damien Comolli'den açıklama geldi.

Kişisel Twitter hesabından açıklama yapan Damien Comolli, sarı-lacivertli camiaya veda etti, istifa kararını Şubat 2019'da verdiğini açıkladı.

Başkan Ali Koç'a istifa dilekçesini 25 Şubat 2019'da verdiğini belirten Comolli, sözleşmesindeki ihbar süresi gereğince 1 yıl beklemek zorunda kaldığını açıkladı.

''Şubat ayında istifa ettikten sonra birkaç kez kulüpten ayrılmak için başkan ile konuştum ama başaramadım. Ancak kulüpte bulunduğum süre içerisinde kendimi işime adadım ve zorlu mali şartlara rağmen uzun soluklu projeler de üretmeye çalıştım'' diyen Comolli, yapılan haksız eleştiriler nedeniyle iki tarafa daha fazla zarar vermek istemediğini söyledi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız