birgün

16° AÇIK

Fenerbahçe'den Igor Kokoskov açıklaması: "Dallas yetkilileri kulübümüzle irtibata geçti"

Fenerbahçe'nin Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu, Dallas Mavericks'in, Igor Kokoskov için kendileriyle irtibata geçtiğini doğruladı. Komsuoğlu, "Konuyla ilgili değerlendirmeler kulübümüz tarafından yapılmaktadır" dedi.

SPOR 20.07.2021 17:59
Fenerbahçe'den Igor Kokoskov açıklaması: "Dallas yetkilileri kulübümüzle irtibata geçti"
Abone Ol google-news

NBA ekiplerinden Dallas Mavericks'in ilgilendiği iddia edilen Fenerbahçe Beko Başantrenörü Igor Kokoskov ile ilgili sarı-lacivertli kulüpten resmi açıklama geldi.

Fenerbahçe'nin Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu, Dallas'ın Kokoskov için kendileriyle irtibata geçtiğini doğruladı.

Sertaç Komsuoğlu'nun Twitter hesabından yaptığı açıklama şöyle:

"Erkek Basketbol Takımımızın Başantrenörü Igor Kokoskov'a NBA takımlarından Dallas Mavericks'in ilgisine yönelik birtakım haberler birkaç gün önce bazı basın organlarında yer almış ve ardından, Dallas Mavericks yetkilileri kulübümüzle bu konuda irtibata geçmiştir.

Bilinmesini isteriz ki; bu süreçteki tek önceliğimiz kulübümüzün menfaatleridir ve tüm adımlarımız bu prensibe göre atılmaktadır.

Konuyla ilgili değerlendirmeler kulübümüz tarafından yapılmaktadır ve gerekli açıklamalar en kısa sürede yapılacaktır."

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol