birgün

21° AZ BULUTLU

SPOR 18.10.2019 10:47

Fenerbahçe, Kolarov'dan vazgeçmiyor

Fenerbahçe, Kolarov'dan vazgeçmiyor

Fenerbahçe kadrosuna katmak için yoğun bir mesai harcadığı Sırp yıldız Aleksandar Kolarov için ocak ayında yeniden harekete geçecek.

Yaz transfer döneminde Roma'nın yıldız sol beki Aleksandar Kolarov'u kadrosuna katmak için uzun süre girişimlerini sürdüren Fenerbahçe, Sırp yıldızın transferinden vazgeçmiş değil.

Fanatik'te yer alan habere göre sarı lacivertliler, Roma'nın 1+1 yıllık yeni sözleşme teklifine henüz yanıt vermeyen Kolarov ile yeniden görüşmeyi planlıyor. Ocak 2020'de kulübüyle sözleşmesinin son altı ayına girecek olan Kolarov ile masaya oturma şansı elde edecek olan yönetim, Sırp yıldıza 2+1 yıllık teklif sunacak.

Kolarov ile anlaşmaya varılması halinde bir kez daha Roma'nın kapısını çalacak olan sarı lacivertli yönetim, İtalyan ekibi ile anlaşırsa transferi devre arasında tamamlayacak.

Roma yönetimi oyuncuyu devre arası bırakmaya yanaşmazsa transfer sezon sonunda resmiyete dökülecek ve Aleksandar Kolarov, Fenerbahçe'nin yeni sezondaki ilk transferi olacak.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız