birgün

13° PARÇALI BULUTLU

SÖYLEŞİ 18.04.2020 16:12

"Fenerbahçe, Marco Giampaolo ile görüşüyor"

İtalyan basınında teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe'nin, son olarak Milan'ı çalıştıran Marco Giampaolo ile görüştüğü iddia edildi

"Fenerbahçe, Marco Giampaolo ile görüşüyor"

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe için İtalya'da yeni bir iddia ortaya atıldı.

NTV Spor'un La Stampa gazetesinden aktardığı habere göre, sarı lacivertliler son olarak Milan'ı çalıştıran Marco Giampaolo ile görüşüyor.

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünün kim olacağı konusu belirsizliğini koruyor. İtalya basınında yer alan haberde başkan Ali Koç'un genç oyunculardan oluşturacağı yeni projeyi Giampaolo'ya emanet etmek istediği öne sürüldü.

Yaş ortalaması düşük ekiplerle çalışmayı tercih eden 52 yaşındaki teknik direktör, Sampdoria'da pas oyununa dayalı oynattığı futbolla beğeni toplamıştı.

Ancak 2019 yazında göreve geldiği Milan'da hayal edilen başlangıcı yapamayan İtalyan teknik direktör, 7 maçlık serüvenden sonra koltuğunu Stefano Pioli'ye kaptırdı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol