birgün

11° PARÇALI BULUTLU

Fikret Orman’dan tepki çeken sözler: Karı gibi arkadan konuşurlar

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, kurul toplantısında yaptığı konuşmada tepki çeken ifadeler kullandı. Orman, kurul üyeleriyle girdiği tartışmada, Göbeğinden konuşmayacaksın. Çıkacaksın, kapalı kapılar arkasında konuşmayacaksın. Öyle bir delikanlı yok zaten, anca karı gibi arkadan konuşurlar” ifadelerini kullandı. Fikret Orman sözlerinin tepki çekmesi üzerine “özür” açıklaması yapmak zorunda kaldı. Orman, tekrar söz alarak “Oruçlu olmama verin. […]

GÜNCEL 11.05.2019 15:58
Fikret Orman’dan tepki çeken sözler: Karı gibi arkadan konuşurlar
Abone Ol google-news

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, kurul toplantısında yaptığı konuşmada tepki çeken ifadeler kullandı. Orman, kurul üyeleriyle girdiği tartışmada, Göbeğinden konuşmayacaksın. Çıkacaksın, kapalı kapılar arkasında konuşmayacaksın. Öyle bir delikanlı yok zaten, anca karı gibi arkadan konuşurlar” ifadelerini kullandı.

Fikret Orman sözlerinin tepki çekmesi üzerine “özür” açıklaması yapmak zorunda kaldı. Orman, tekrar söz alarak “Oruçlu olmama verin. Hanımefendiler sizlerden de özür diliyorum” dedi.

O anlar şöyle kaydedildi:

‘KADIN DÜŞMANI FİKRET ORMAN’

NAR Kadın Dayanışması da Fikret Orman’ın sözlerini kınadı. “Kadın düşmanı Fikret Orman” etiketiyle Twitter’dan yapılan açıklamada, “Karı gibi konuşmayın diyerek maçoluk taslayan Fikret Orman kadın düşmanıdır. Cinsiyetçiliğini oruçlu olmasıyla normalleştirmesi kabul edilemez! Oruç tutmak/tutmamak hür iradesi, o makamı terk etmesi ve tüm kadınlardan özür dilemesi ise zorunluluktur!” denildi.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol