birgün

21° AÇIK

SPOR 27.07.2021 09:43

Fotoğrafları sosyal medyaya sızdırılan Wayne Rooney, polise başvurdu

Kadınların yanında uyurken çekilen fotoğrafları sosyal medyaya sızdırılan eski İngiliz futbolcu Wayne Rooney, ‘kendisine tuzak kurulduğu’ iddiasıyla polise başvurdu.

Fotoğrafları sosyal medyaya sızdırılan Wayne Rooney, polise başvurdu

İngiltere Milli Takımı ve Manchester United’ın eski yıldızlarından Wayne Rooney, sosyal medyaya sızdırılan fotoğrafları nedeniyle polise başvurdu.

İngiliz polisi, Rooney’e ‘görüntülü komplo kurulduğu’ şüphesiyle soruşturma başlattı. Dedektifler, fotoğrafları ve videoyu incelemeye aldı. Rooney’nin bu görüntülerinin eski mi yoksa yeni mi olduğu konusu da polis tarafından araştırıyor.

Futbolcunun uyur halde kadınlarla çekilmiş fotoğraflarına sosyal medyada ‘Uykucu Wayne’ ve ‘Mooney Rooney’ şeklinde yorumlar yapılmıştı.

İngiliz medyası, yaşanan olay sonrası Wayne Rooney’nin menajeri Paul Stretford’a ulaşmak istedi. Fakat Rooney’nin menajeri sessiz kalmak istediğini açıkladı. İngiliz medyasından gelen soruları yanıtsız bırakacaklarını belirten Stretford, hem kendisinin hem de Rooney’nin konuşmayacağını ifade etti.

Rooney, Ocak 2021’den beri Derby County’nin teknik direktörlüğünü yapıyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol