birgün

26° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 14.05.2021 11:55

Friends'in özel bölümü The Reunion'ın yayın tarihi belli oldu

HBO Max'te uzun süredir ertelenen Friends buluşması özel bölümü nihayet resmi yayın tarihini aldı ve ilk videosunu paylaştı. HBO, dizinin gösterim tarihini, ''17 yıl oldu ama; Friends geri döndü. The Reunion'ın gösterimi, 27 Mayıs'ta yalnızca HBO MAX'ta'' notuyla açıklarken; Friends'in hesabından da dizinin konuk oyuncu listesi paylaşıldı.

Friends'in özel bölümü The Reunion'ın yayın tarihi belli oldu

HBO kanalı, Friends’in özel bölümünün tanıtım videosunu sosyal medya hesabında yayımladı.

Dizinin ana karakterlerini oynayan oyuncuların paylaştığı fotoğraftan sonra gündeme gelen iddia, HBO tarafından onaylandı, ancak çekimler defalarca ertelendi. Yeni bölüme dair bir gelişme yaşandı ve ekibin tekrar birleştiği yeni bölümden tanıtım videosu geldi.

HBO, dizinin gösterim tarihini, ''17 yıl oldu ama; Friends geri döndü. The Reunion'ın gösterimi, 27 Mayıs'ta yalnızca HBO MAX'ta'' notuyla açıklarken; Friends'in hesabından da dizinin konuk oyuncu listesi paylaşıldı. ‘'The One Where They Get Back Together’' olarak adlandırılan yeni bölümde birçok ünlü isim yer alacak.

Açıklanan konuk oyuncu listesi şu şekilde:

David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon ve Malala Yousafzai.

EN AZ 2,5 MİLYOR DOLAR

Özel bölümde Friends yıldızlarından Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer tam kadro halinde yer alacak. Projeye yakın kaynaklar, her bir yıldızın, özel etkinliğe katılarak en az 2,5 milyon dolar kazanacağını iddia etti.

400 MİLYON DOLARDAN FAZLA ÖDENDİ

2020'de, Friends'in 10 sezonunun tamamı Netflix'ten ayrıldı ve orijinal dizinin hakları için WarnerMedia'ya 400 milyon dolardan fazlaya mal olduğu söylenen bir anlaşmayla HBO Max'e katıldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol