birgün

7° AÇIK

Funda Arar’ın 'Melek Mosso açıklaması', basın danışmanı tarafından yalanlandı

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu’nun, Uluslararası Isparta Gül Festivali kapsamında sahne alacak Funda Arar ve Derya Uluğ'un, şarkıcı Melek Mosso'nun konserinin yasaklanmasına tepki olarak sahneye çıkmayacakları yönündeki açıklaması, Funda Arar cephesinden yalanlandı. Eyüboğlu yaptığı ikinci paylaşımda, Arar’ın basın danışmanı Önder Sarımehmet’in bu ifadelerin Funda Arar’a ait olmadığını söylediğini aktardı. Derya Uluğ’un ise konsere katılıp katılmayacağı henüz belirsiz.

GÜNCEL 27.05.2022 11:17
Funda Arar’ın 'Melek Mosso açıklaması', basın danışmanı tarafından yalanlandı
Abone Ol google-news

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, Funda Arar ve Derya Uluğ'un, Uluslararası Isparta Gül Festivali kapsamında sahneyi paylaşacakları şarkıcı Melek Mosso'ya AKP'li Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanan konser yasağına tepki olarak sahneye çıkmama kararı aldıkları yönündeki haberin Funda Arar'ın menajeri tarafından yalanlandığını açıkladı.

Festivalin diğer şarkıcıları Derya Uluğ ve Funda Arar'ın 'O zaman biz de yokuz' diyerek konserde sahne almayacaklarını yaptığı bir paylaşımla duyuran Eyüboğlu, ardından Arar'ın basın danışmanı Önder Sarımehmet'in ifadelerin Arar'a ait olmadığını söylediğini ifade etti.

Eyüboğlu ilk yaptığı paylaşımda "Haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Eyüboğlu, "Yıl 2022... Isparta Belediyesi, "ahlaki değerler" gerekçesiyle #melekmosso 'nun 'Uluslararası Gül Festivali'ndeki konserini iptal etti. Festivalin diğer şarkıcıları #deryauluğ ve #fundaarar "O zaman biz de yokuz" dedi" ifadelerini kullanmıştı. Eyüboğlu daha sonra bu paylaşımını sildi.

funda-arar-ve-derya-ulug-dan-konser-yasaklarina-tepki-melek-yoksa-biz-de-yokuz-1021093-1.

Eyüboğlu ardından "Funda Arar'ın basın danışmanı Önder Sarımehmet aradı. Sosyal medyada ve internetteki bu açıklamayı Funda Arar'ın yapmadığını söyledi" ifadeleriyle bir paylaşım daha yaparak, Sarımehmet tarafından haberin yalanlandığını duyurdu.

funda-arar-ve-derya-ulug-dan-konser-yasaklarina-tepki-melek-yoksa-biz-de-yokuz-1021092-1.

Isparta Uluslararası Gül Festivali'nde sahne alacağı duyurulan Melek Mosso'nun konseri gerici Anadolu Gençlik Derneği ve Milli Gençlik Vakfı tarafından hedef gösterilmesinin ardından 'ahlaki değerler' gerekçesiyle iptal edilmişti.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol