birgün

8° HAFİF YAĞMUR

Galatasaray'dan Fenerbahçe maçı tepkisi: Maç tekrarlanmalı

Galatasaray Yöneticisi Nihat Kırmızı, Fenerbahçe-Kasımpaşa karşılaşmasında tekrarlanan penaltı ile ilgili konuştu. Kırmızı, maçta kural hatası olduğunu ve karşılaşmanın tekrarlanması gerektiğini söyledi.

SPOR 30.01.2023 01:19
Galatasaray'dan Fenerbahçe maçı tepkisi: Maç tekrarlanmalı Fotoğraf: DHA
Abone Ol google-news

Galatasaray Yöneticisi Nihat Kırmızı, katıldığı televizyon programında Fenerbahçe-Kasımpaşa maçının kural hatası nedeniyle tekrar edilmesi gerektiğini söyledi.

Fenerbahçe-Kasımpaşa maçında sarı-lacivertlilerin tekrarlanan penaltısıyla ilgili konuşan Kırmızı, "Kuralsızlara inat kuralları da biz koyacağız. Kamuoyu bugünleri unutmayacak. Ya kuralları bilmiyorlar ya da Fenerbahçe'yi yarışta tutmak için kuralları uygulamıyorlar. Fenerbahçe zaten yarışta kalacaksa kalır. Kuralsızlık artık kural haline geldi. Maçta kural hatası var. Kural hatasında maç tekrar edilir" diye konuştu.

Sarı-kırmızılı yönetici, sözlerine, "Ahmet Çakar Hoca'm zaten yazmış, bizim söyleyecek çok bir şeyimiz yok. Sivas maçını tekrar etseler biz tekrar oynarız. Derdimiz maçın sonucu değil. Fenerbahçe bir daha oynasa bir daha yenebilir de. Derdimiz sadece kuralların uygulanması" şeklinde son verdi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol