birgün

14° AÇIK

SPOR 11.04.2021 17:13

Galatasaray: Kafa kafaya çarpışma sonucu Falcao’nun yüz kemiklerinde kırık oluştu

Galatasaray Spor Kulübü, bugün yapılan antrenmanda Radamel Falcao ve Kerem Aktürkoğlu’nun kafa kafaya çarpıştıklarını ve hastaneye kaldırıldıklarını duyurdu. Yapılan tetkikler sonucu Falcao’nun yüz kemiklerinde kırık meydana gelirken, Kerem’in ise tedbir amaçlı gözetim altına alındığı açıklandı.

Galatasaray: Kafa kafaya çarpışma sonucu Falcao’nun yüz kemiklerinde kırık oluştu

Galatasaray Spor Kulübü, bugün yapılan antrenmanda Kerem Aktürkoğlu ve Radamel Falcao’nun kafa çarpışmasının ardından hastaneye kaldırıldığını duyurdu.

Hastanede doktorlar tarafından yapılan ilk tetkiklerin ardından Kolombiyalı yıldız Falcao’nun yüz kemiklerinde kırık oluştuğu belirtilirken, Kerem Aktürkoğlun’nun ise ciddi bir sorunu olmadığı ve tedbir amaçlı gözetim altına alındığı ifade edildi.

Galatasaray kulübü tarafından açıklama şu şekilde:

“Bugün yapılan antrenmanda yaşadıkları kafa çarpışmasının ardından sponsor hastanemiz Ulus Liv Hospital’da tetkikleri gerçekleştirilen oyuncularımızdan Radamel Falcao’nun yüz kemiklerinde kırık tespit edildi. Oyuncumuzun bu akşam anestezi altında kapalı bir redüksiyon müdahalesi ile tedavisi planlandı.

Yapılan tetkiklerinde herhangi bir problem ile karşılaşılmayan Kerem Aktürkoğlu ise tedbir amaçlı olarak gözetim altında tutulacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü.”

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol