birgün

7° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 22.07.2019 13:11

Gareth Bale’e inanılmaz transfer teklifi

Çin Süper Ligi ekiplerinden Beijing Guoan, Real Madrid’de Teknik Direktör Zinedine Zidane’ın kadrosunda düşünmediği Gareth Bale’a haftalık 1 milyon pound’luk maaş teklif etti. Mirror’ın haberine göre, 30 yaşındaki Galli futbolcu bu teklifi kabul etmesi halinde en çok kazanan isim olacak fakat gelen haberlere göre Bale’ın niyeti Avrupa’da kalmak. 2013’te 101 milyon avro karşılığında Tottenham’dan Real Madrid’e giden […]

Gareth Bale’e inanılmaz transfer teklifi

Çin Süper Ligi ekiplerinden Beijing Guoan, Real Madrid’de Teknik Direktör Zinedine Zidane’ın kadrosunda düşünmediği Gareth Bale’a haftalık 1 milyon pound’luk maaş teklif etti.

Mirror’ın haberine göre, 30 yaşındaki Galli futbolcu bu teklifi kabul etmesi halinde en çok kazanan isim olacak fakat gelen haberlere göre Bale’ın niyeti Avrupa’da kalmak.

2013’te 101 milyon avro karşılığında Tottenham’dan Real Madrid’e giden Bale, o dönem için tarihin en pahalı transferi unvanını Cristiano Ronaldo’nun elinden almıştı.

Beijing Guoan, Beşiktaş’ın forveti Burak Yılmaz’ı 2016-17 sezonunda kadrosunda bulundurmuştu.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız