birgün

11° PARÇALI BULUTLU

Gazete Yolculuk mahkeme kararıyla erişime engellendi

Gazete Yolculuk haber sitesi mahkeme kararıyla erişime engellendi. Gazete Yolculuk'un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "İnternet sitemiz mahkeme kararıyla erişime engellendi. Teknik ekibimiz sitemizin yeniden erişime açılması için çalışmalarını başlattı ancak gün boyu sizlere haberlerimizi ulaştıramayacağız" denildi.

MEDYA 09.02.2022 13:42
Gazete Yolculuk mahkeme kararıyla erişime engellendi
Abone Ol google-news

Gazete Yolculuk haber sitesi, mahkeme kararıyla erişime engelledi.

Gazete Yolculuk'un sosyam medya hesabından yapılan açıklamada, "İnternet sitemiz mahkeme kararıyla erişime engellendi. Gün boyu sizlere haberlerimizi ulaştıramayacağız" denildi. Açıklamada ayrıca teknik ekibin sitenin yeniden erişime açılması için çalışmalarını sürdürdüğü bildirildi.

Paylaşımda, şu ifadelere yer verildi:

"İnternet sitemiz mahkeme kararıyla erişime engellendi. Teknik ekibimiz sitemizin yeniden erişime açılması için çalışmalarını başlattı ancak gün boyu sizlere haberlerimizi ulaştıramayacağız; okuyucu ve dostlarımızın anlayışına güveniyoruz.

Artık herkes biliyor ancak bir kez daha tekrarlayalım: Gerçeğin devrimci sesini erişim engelleriyle susturamazsınız! Haber ve yayınlarımızla ezilenlerin sesini duyurmaya, gerçeklerin devrimci sesini yükseltmeye devam edeceğiz. En kısa sürede yeniden yayında olacağız."

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun