birgün

13° AÇIK

MEDYA 07.09.2020 18:11

Gazeteci İsmail Saymaz'ın yeni adresi belli oldu

Gazeteci İsmail Saymaz, Sözcü gazetesinde haftanın 4 günü yazı yazacağını ve dosya haberler yapacağını açıkladı. Saymaz ayrıca Erdoğan Aktaş ile birlikte Sözcü TV’deki programlarda düzenli yorumculuk yapacağını belirtti.

Gazeteci İsmail Saymaz'ın yeni adresi belli oldu

Hürriyet gazetesindeki 18 yıllık çalışma hayatını bu yılın mart ayında sonlandıran İsmail Saymaz’ın yeni adresi belli oldu.

Odatv’ye konuşan İsmail Saymaz, Sözcü gazetesinde haftanın 4 günü yazı yazacağını ve dosya haberler yapacağını açıkladı.

Saymaz ayrıca Erdoğan Aktaş ile birlikte Sözcü TV’deki programlarda düzenli yorumculuk yapacağını belirtti.

Sözcü TV’den ilk fotoğrafını paylaşan Saymaz, “Ve nihayet Sözcü TV, Erdoğan Aktaş’ın öncülüğünde yayın hayatına ilk adımını atıyor. Bundan böyle Türkiye’nin en bağımsız, en özgürlükçü ve en etkili televizyonunu kurmak için yola çıkıyoruz. Yolumuz açık olsun” ifadelerini kullandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol