birgün

16° AÇIK

Genç kadın, kendisini asansör boşluğuna iten sevgilisinden şikayetçi olmadı

Erkek arkadaşı Mustafa Kafes'in itmesi sonucu asansör boşluğuna düşen ve ağır yaralanan üniversite öğrencisi Tuğçe Ülkü Gürbüz, "Bu konuda kimseden davacı ve şikayetçi değilim" dedi

GÜNCEL 09.10.2019 10:34
Genç kadın, kendisini asansör boşluğuna iten sevgilisinden şikayetçi olmadı
Abone Ol google-news

Konya'da araştırma görevlisi sevgilisi Mustafa Kafes'in ittiği asansör boşluğuna düşerek ağır yaralanan üniversite öğrencisi Tuğçe Ülkü Gürbüz, olayı hatırlamadığını söyledi. Gürbüz, "Bu konuda kimseden davacı ve şikayetçi değilim" dedi.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü 3. sınıf öğrencisi Tuğçe Ülkü Gürbüz, 25 Eylül Çarşamba akşamı tartıştığı aynı üniversitenin Sağlık Bilimleri Fakültesi'nde araştırma görevlisi olan erkek arkadaşı Mustafa Kafes'in itmesi sonucu asansör boşluğuna düştü.

Beyninde kanama ve omurgaları ile belinde kırıklar oluşan Gürbüz, 2 kez ameliyat edildi.

Gözaltına alınan Kafes ise polise verdiği ifadesinde, alkollü olduğunu, neden tartıştıklarını hatırlamadığını söyledi. Kafes, tutuklanarak cezaevine konuldu.

Hastanede tedavisi devam eden Tuğçe, sağlık durumunun iyiye gitmesi üzerine polise ifade verdi.

Kafes ile sevgili olduklarını söyleyen Tuğçe, "Olay gecesi Mustafa ile alkol aldık. Evden çıktıktan sonra neden tartıştık hatırlamıyorum. Bu konuda kimseden davacı ve şikayetçi değilim" dedi.

DHA

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol