birgün

13° PARÇALI BULUTLU

Genco Erkal: Zamlar iktidarınızın sonu olacak

Türk tiyatrosunun önemli isimlerinden Genco Erkal, "Elektrik, doğal gaz ve yaşamı çekilmez hale getiren bütün zamlar iktidarınızın sonu olacak. İnsanların canını yaktınız, ahını aldınız. Dilerim 2023’ü göremeyesiniz" dedi.

GÜNCEL 07.02.2022 12:17
Genco Erkal: Zamlar iktidarınızın sonu olacak
Abone Ol google-news

Doğal gaz ve elektriğe yapılan zamlara ilişkin sanatçıların tepkileri devam ediyor.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın, “Hayat pahalılığından yakınmayan biri ya hırsızdır ya deli” paylaşımının ardından, Türk tiyatrosunun önemli isimlerinden Genco Erkal da zamları eleştirdi.

Erkal, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Elektrik, doğal gaz ve yaşamı çekilmez hale getiren bütün zamlar iktidarınızın sonu olacak. İnsanların canını yaktınız, ahını aldınız. Dilerim 2023’ü göremeyesiniz” dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol