birgün

15° PARÇALI BULUTLU

EKONOMİ 06.08.2021 11:48

Getir, Tottenham’a sponsor oldu

Bu yıl ocak ayında İngiltere'de hizmet vermeye başlayan Getir, Premier Lig kulüplerinden Tottenham Hotspur ile üç yıllık sponsorluk anlaşmasına imza attı. Getir, İngiliz kulübünün ‘global sponsoru’ olacak.

Getir, Tottenham’a sponsor oldu

İngiltere’nin başkenti Londra'da hizmet vermeye başlamasının ardından kısa sürede Birmingham, Manchester, Brighton, Cardiff, Liverpool ve Bristol'da da faaliyete geçerek İngiltere pazarına da yayılan Getir, Premier Lig'in önde gelen futbol kulüplerinden Tottenham Hotspur'un üç yıl boyunca ‘global sponsoru’ oldu.

Tottenham ile yapılan bu anlaşma, Getir'in İngiltere'deki ilk sponsorluk anlaşması.

Tottenham ile imzaladıkları anlaşma ile ilgili konuşan Getir Birleşik Krallık Genel Müdürü Turancan Salur, “Market teslimatı süresini dakikalara indirgeyerek dünyada bir ilki gerçekleştirdik. Sahada olduğu gibi bizim için de her saniyenin önemi büyük. Bu doğrultuda, son teknoloji bir hizmet sunmaya ve taraftarlar için benzersiz deneyimler yaratmaya odaklanıyoruz” şeklinde konuştu.

Tottenham Hotspur Ticari Genel Müdür Yardımcısı Todd Kline ise ilerleyen yıllarda Getir ile çalışmayı sürdürmeyi hedeflediklerini belirtti.

Kline, "Getir ile yeni ortaklığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz ve Birleşik Krallık ve Avrupa'da yakaladıkları hızlı büyümelerinde yanlarında olmak için heyecanlıyız. Önümüzdeki yıllarda Getir ekibiyle yakın bir şekilde çalışmayı dört gözle bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol