birgün

25° PARÇALI AZ BULUTLU

Gibi dizisinin 3'üncü sezon yayın tarihi belli oldu

Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan'ın başrollerinde oynadığı Gibi dizisinin 3'üncü sezon yayın tarihi belli oldu. Dizinin yeni bölümleri 7 Ekim'de yayınlanacak.

MEDYA 02.08.2022 11:15
Gibi dizisinin 3'üncü sezon yayın tarihi belli oldu
Abone Ol google-news

Yapımcılığını Özcanlar Yapım Sarayı'nın üstlendiği, yönetmenliğini Ömer Sinir'in, senaristliğini ise Aziz Kedi ve dizi oyuncularından Feyyaz Yiğit'in yaptığı Gibi dizisi 3'üncü sezon bölümleriyle 7 Ekim'den itibaren ekrana gelecek.

Başrollerinde Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan'ın yer aldığı dizinin yeni bölümleri, her cuma online dizi ve film izleme platformu Exxen'de yayınlanacak.

2 sezon 22 bölümden oluşan dizi, sezon finali yapmıştı.

GİBİ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Gibi dizisi kısa skeçlerden oluşuyor. Dizide Feyyaz Yiğit 'Yılmaz'ı, Kıvanç Kılıç 'İlkkan'ı, Ahmet Kürşat Öçalan ise 'Ersoy'u canlandırıyor.

Yılmaz, İlkkan ve Ersoy sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan üç arkadaştır. Arkadaşlıklarının en önemli özelliği ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermektir. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütür, işleri saç baş yolduracak seviyeye getirirler.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun