birgün

26° AÇIK

GÜNCEL 22.07.2021 13:36

Gizem Akbaş'ı darp eden Mücahit İsmail Ayta yakalandı

İstanbul'da bir gece kulübüne giden manken Gizem Akbaş, eski sevgilisi Mücahit İsmail Ayta tarafından dövüldü. Akbaş'ın burnunun kırıldığı şiddet anları kameralara da yansıdı.

Gizem Akbaş'ı darp eden Mücahit İsmail Ayta yakalandı

Geçtiğimiz günlerde Ortaköy'de yaşanan olay öncesinde manken Gizem Akbaş, bir gece kulübüne gitti, fotoğraflarını da sosyal medyada paylaştı.

İddialara göre, paylaşımları gören eski erkek arkadaşı da aynı mekana gitti ve Akbaş'ın yüzüne yumruk attı. Akbaş’ın burnu kırıldı. Ayta, yere düşen Akbaş'a saldırısını sürdürdü. Şiddet anı, kulübün kamerasına da yansıdı.

28 yaşındaki Ayta yakalandı. Ayta, Aile İçi Ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği’nde ifadesinin alınmasının ardından savcılığa sevk edildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol