GOT hayranlarından kampanya: 8. sezon yeniden çekilsin

16.05.2019 18:49 GÜNCEL
Game of Thrones (GOT) dizisinin hayranları sekizinci sezonun yeniden çekilmesi için bir imza kampanyası başlattı. Açıklama kısmında “HBO, ümitlerimizin gerçekleşmesini sağla” ifadelerinin yer aldığı kampanyayı şimdiye kadar 380 binden fazla kişi imzaladı. Bütün dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones, merakla beklenen sekizinci sezonuyla sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı. Dizinin hayranları, son bölümünün yayınlanmasına günler kala, […]

Game of Thrones (GOT) dizisinin hayranları sekizinci sezonun yeniden çekilmesi için bir imza kampanyası başlattı. Açıklama kısmında “HBO, ümitlerimizin gerçekleşmesini sağla” ifadelerinin yer aldığı kampanyayı şimdiye kadar 380 binden fazla kişi imzaladı.

Bütün dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones, merakla beklenen sekizinci sezonuyla sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı.

Dizinin hayranları, son bölümünün yayınlanmasına günler kala, 8. sezonun yeniden çekilmesi için imza kampanyası başlatıldı.

Change.org üzerinden başlatılan kampanyada “Farklı yazarlarla son bölümlerin yeniden çekilmesini istiyoruz” talebi yer alıyor.

Kampanyanın açıklama kısmında ise “David Benioff ve DB Weiss, kaynakları olmadan (yani kitaplar) yetersiz olduklarını kanıtladılar. Bu dizi anlamlı bir son sezonu hak ediyordu. HBO, ümitlerimizin gerçekleşmesini sağla!” deniliyor.

Kampanya yorumlarında bir kullanıcının “Benioff ve Weiss bu görev için yetersiz, Game of Thrones sağlam bir finalle ekrana veda etmeyi hak ediyor” ifadelerini kullandığı görülüyor.

Başka bir kulanıcının “Sırf seyirci şaşırtmak için 8 yıllık karakter gelişimini çöpe atmayın, yazık!” yazdığı, bir başkasının ise şu ifadeleri kullandığı görülüyor:

“İmzaladım; çünkü düzgün bir hikaye anlatımı istiyorum. Eskisi gibi uzun ve derin diyaloglar istiyorum. Tüm karakterlere kendilerine yakışan bir şekilde son yazılmasını istiyorum. Üzerimizde bir miktar etki bırakan ölümler yazılsın istiyorum”