birgün

24° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 20.03.2020 14:28

Gülse Birsel'den virüs açıklaması: Korona günlerinde dizicilik...

Oyuncu ve senarist Gülse Birsel. her ne kadar dizi setini iptal etmiş olsa da çekimlerinin bitmesine beş sayfa kalan bölümün boşa gitmemesi için ilginç bir yöntem denedi.

Gülse Birsel'den virüs açıklaması: Korona günlerinde dizicilik...

Ünlü oyuncu ve senarist Gülse Birsel koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle instagram hesabından açıklama yaptı. Setlerin iptal edilmemesine tepki gösteren Birsel, Jet Sosyete için buldukları çözümü instagram hesabından paylaştı.

Birsel, Jet Sosyete dizisinde canlandırdığı Gizem Özpamuk karakterine büründü ve koronavirüs nedeniyle evlerine çekilen dizi sektörüne yeni bir açılım kattı.

Gülse Birsel, dizinin yeni bölümünün bitmesi için gereken son beş sayfanın çekimlerini her oyuncunun evinde gerçekleştireceğini söyledi.

Dizinin senaryosunda böyle bir değişikliğe gitiğini söyleyen Birsel paylaştığı videonun altına; “Corona günlerinde dizicilik, biz de evden çalışıyoruz” notunu düştü.

Gülse Birsel, bu videoların yer aldığı bir bölümün 3 Nisan’da Puhu TV’de ve 15 Nisan’da da Star TV’de izleyicilerle buluşacağını duyurdu.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız