birgün

11° AÇIK

KADIN 16.09.2021 16:25

Gülten Yankın, boşanmak istediği Emrah Yankın tarafından öldürüldü

Zonguldak’ta Emrah Yankın isimli erkek evli olduğu Gülten Yankın'ı ateşli silahla vurarak öldürdü.

Gülten Yankın, boşanmak istediği Emrah Yankın tarafından öldürüldü

Zonguldak’'ta, Emrah Yankın isimli erkek kendisinden boşanmak isteyen Gülten Yankın'ı av tüfeğiyle vurarak öldürdü.

Edinilen bilgilere göre, saat 13.00 sıralarında Zonguldak’ta meydana gelen olayda Emrah Yankın, kendisinden ayrımak isteyen Gülten Yankın'ı kiralık araçla gittiği evinde av tüfeğiyle vurdu. Gülten Yankın, olay yerinde hayatını kaybetti, Emrah Yankın ise aracıyla kaçtı.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, Emrah Yankın'ı yakalamak için çalışma başlattı. Şüphelinin Kumtarla köyündeki evine kaçtığı bilgisini alan polis, Yankın'ı evinin önünde gözaltına aldı. Yankın, işlemler için Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Gülten Yankın’ın cansız bedeni yapılan incelemenin ardından Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırıldı. Gülten Yankın'ın oturduğu evine yaklaşık bir ay önce taşındığı öğrenildi.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol