birgün

28° AÇIK

MEDYA 04.10.2020 22:39

Halk TV’de iki 'ayrılık'

İki gün önce Enver Aysever’in işine son veren Halk TV’den bugün bir ayrılık haberi daha geldi. Şule Aydın da Halk TV ile yollarının ayrıldığını duyurdu.

Halk TV’de iki 'ayrılık'

RTÜK’ün verdiği 5 günlük karartma cezasının geçen hafta içinde uygulandığı Halk TV'de Enver Aysever'in işine son verilmesinin ardından Şule Aydın da bugün kanalla yollarının ayrıldığını duyurdu.

Aydın sosyal medya hesabından "Memleketin onca derdi arasında küçük bir duyurum var... Her gün saat 13'te size merhaba dediğim Halk TV ile yollarımız ayrıldı. İzleyen herkese teşekkür ederim" diye yazdı.

Enver Aysever de iki gün önce sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Az önce @halktvcomtr yönetimi tarafından kurumla ilişkimin kesildiği tarafıma bildirildi. Görev yapan arkadaşlara başarı dilerim. İzleyici dostlarıma teşekkür ederim” demişti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol