birgün

13° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 09.08.2021 15:22

Haluk Levent: Her saat tweet attığım halde öldüğüme inananlar var

Sanatçı Haluk Levent, hakkında çıkan ve sosyal medyada hızla yayılan "Öldü" haberlerine isyan etti. Konuyla ilgili Twitter hesabından açıklama yapan Levent, "Her saat tweet attığım halde, görüntülü videolar attığım halde öldüğüme inanan bir kitle var. Ciddi ciddi ailemi arıyorlar falan... Facebook ve YouTube yönetimlerinin bu konuyu düşünmesi gerek. Gerçeğe ulaşmak, hele bu çağda bu kadar sığ mı? Haa bu arada; ölmedim, yemin edebilirim." ifadelerini kullandı.

Haluk Levent: Her saat tweet attığım halde öldüğüme inananlar var

Türkiye'yi saran orman yangınlarının çıktığı ilk günden beri alevlere teslim olan bölgelere destek götüren Haluk Levent'in hayatını kaybettiği yönündeki haberler hızla sosyal medyada yayıldı.

Sanatçı, bu tür iddiaların kendisini ve ailesini zor durumda bıraktığını dile getirdi.

Konuyla ilgili Twitter hesabından açıklama yapan Levent, "Her saat tweet attığım halde, görüntülü videolar attığım halde öldüğüme inanan bir kitle var. Ciddi ciddi ailemi arıyorlar falan... Facebook ve YouTube yönetimlerinin bu konuyu düşünmesi gerek. Gerçeğe ulaşmak, hele bu çağda bu kadar sığ mı?" dedi.

haluk-levent-her-saat-tweet-attigim-halde-oldugume-inananlar-var-908247-1.

Şarkıcı, sözlerini, "Haa bu arada; ölmedim, yemin edebilirim." ifadeleriyle sonlandırdı.

AHBAP Derneği'ne bağış yapan ünlü isimlere teşekkür eden Haluk Levent, son olarak ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'in, yangınların kontrol altına alınmasında yardımcı olması için kiralanacak helikopterin ödeneğine katkıda bulunduğunu duyurmuştu. Levent, Twitter'dan, "Sevgili Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer aradılar. 'Abi helikopter kiralamada bizim de desteğimiz olsun istedik. 300 bin TL‘lik bağış yapma kararı aldık.' dediler. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’e çok teşekkürler." mesajını paylaşmıştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol