birgün

21° KAPALI

BİRGÜN EGE 10.07.2021 17:14

Hayatını kaybeden sağlık çalışanları anıldı

Hayatını kaybeden sağlık çalışanları anıldı

BİRGÜN EGE

İzmir Tabip Odası Sağlık Çalışanlarına Saygı Anıtı’nda pandemi sürecinde kaybettikleri sağlık çalışanları için anma gerçekleştirdi.

Etkinliğe İzmir Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Lütfi Çamlı, Genel Sekreter Dr. Nuri Seha Yüksel, Yönetim Kurulu Üyeleri Prof. Dr. Süleyman Kaynak, Dr. Behiye Mungan, Dr. Hakan Köse, Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay ve sağlık çalışanları katıldı.

İzmir Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Lütfi Çamlı,” Pandemi sürecinin en başından itibaren yaşamlarını riske atarak özveriyle sağlık hizmeti verirken kaybettiğimiz sağlık çalışanlarımızı unutmayacağız. Anıları İyi Hekimlik mücadelemize ışık olacak” dedi.

Saygı duruşunun ardından anıta karanfiller bırakıldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol