birgün

20° AÇIK

GÜNCEL 15.09.2020 12:31

Hayatını kaybeden sağlık çalışanları için fotoğraf sergisi

Edirne'de, yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadelede hayatını kaybeden sağlık çalışanları anısına fotoğraf sergisi açıldı. .10 Eylül'de açılan sergi, 25 Ekim tarihine kadar sürecek.

Hayatını kaybeden sağlık çalışanları için fotoğraf sergisi

Edirne'de, yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınıyla mücadelede hayatını kaybeden sağlık çalışanları anısına fotoğraf sergisi açıldı.

Türk Tabipleri Birliği'nin (TTB) haberine göre, Edirne Karaağaç Mahallesi'ndeki Osman İnci Müzesi'nde yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadelede hayatını kaybeden sağlık çalışanları anısına açılan sergide, yaşamını kaybeden 51 sağlık çalışanının mozaik-fotoğraf tekniğiyle hazırlanmış fotoğrafları yer aldı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında sınırlı sayıda davetlinin yer aldığı açılış öncesi, hayatını kaybeden sağlık çalışanları için de saygı duruşunda bulunuldu.

10 Eylül'de açılan sergi, 25 Ekim tarihine kadar sürecek.

hayatini-kaybeden-saglik-calisanlari-icin-fotograf-sergisi-781036-1.

hayatini-kaybeden-saglik-calisanlari-icin-fotograf-sergisi-781035-1.

hayatini-kaybeden-saglik-calisanlari-icin-fotograf-sergisi-781037-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol