birgün

11° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 29.11.2018 12:07

Hayki, “Ol” albümünün lansman gecesinde müzikseverlerle buluşuyor

Hayki, “Ol” albümünün  lansman gecesinde müzikseverlerle buluşuyor

Yazdığı başarılı liriklerle büyük beğeni toplayan rap müziğin güçlü kalemi Hayki, 30 Kasım Cuma günü Sony Music Türkiye & Basemode Records etiketli albümü “Ol”un lansman gecesinde müzikseverlerle buluşacak.

Cemiyet'te gerçekleşecek lansman konseri saat 20.30'da başlayacak.

Hayki, albümü için “dinleyicilerime iyi ve güçlü hissetirmek istedim, onlar için başlarını döndürecek kafiyeler yazdım” diyerek, dinleyicilerine sokak yaşantısını, halk edebiyatını, kendi iç dünyasını ve mücadelesini, bir yandan da çevresini ve ütopyasını anlatırken yaşadığı coğrafyadan ilham aldığını belirtiyor.

Tüm söz ve bestelerin Hayki imzası taşıdığı “Ol” albümündeki şarkıların düzenlemeleri ise Cenk Çelik ve Bandit Beatz imzası taşırken, mix – mastering işlemlerini ise Buğra Kunt tarafından Studyo BK’da yapıldı. Hayki’nin ünlü rapçi Defkhan ile düetinin yanı sıra, başarılı rock müzik sanatçısı Hayko Cepkin ile birlikte seslendirdiği “Çoban Yıldızı” isimli parça ise albümün en beğeni toplayan şarkılarından.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız