birgün

13° PARÇALI BULUTLU

Hrant Dink anması nedeniyle İstanbul’da bazı yollar kapatılacak

Agos gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink’in katledilişinin 16. yılında düzenlenecek anma programı nedeniyle İstanbul’da bazı yollar kapatılacak.

GÜNCEL 19.01.2023 08:21
Hrant Dink anması nedeniyle İstanbul’da bazı yollar kapatılacak Fotoğraf: AA
Abone Ol google-news

Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesinin 16. yılında düzenlenecek anma programı nedeniyle kapatılacak yollar İstanbul Valiliği'nce duyuruldu.

Buna göre, İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü görevlilerince bugün saat 11.00'den itibaren, Halaskargazi Caddesi (Osmanbey kavşaktan Taksim istikametine, Valikonağı Caddesi kesişiminden Mecidiyeköy istikametine), Ergenekon Caddesi (Pangaltı kavşaktan Mecidiyeköy istikametine), Tavukçu Fethi Sokak, Saksı Sokak (Ergenekon Caddesi girişinden) ve Zafer Sokak Şişli istikameti trafiğe kapatılacak.

Alternatif güzergah olarak ise şöyle belirtildi:

"Taksim'den gelen akım Valikonağı Caddesi'ne yönlendirilecek. Valikonağı ve Rumeli Caddesi Osmanbey kavşağından Şişli istikametini, Şişli istikametinden gelen akım ise Osmanbey kavşağından Ergenekon Caddesi istikametini kullanabilecek."

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol