birgün

9° AÇIK

GÜNCEL 28.09.2021 18:31

İBB'den ihtiyaç sahibi öğrencilere destek

İBB Sözcüsü Murat Ongun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ihtiyaç sahibi her üniversite öğrencisine 3 bin 200 liralık eğitim desteği vereceğini açıkladı.

İBB'den ihtiyaç sahibi öğrencilere destek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), ihtiyaç sahibi her üniversite öğrencisine 3 bin 200 liralık eğitim desteği vereceğini açıkladı. İBB Sözcüsü Murat Ongun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda başvuruların 5 Ekim’de başlayacağını duyurdu.

İBB bu yıl da ihtiyaç sahibi öğrencilere destek verecek. İBB Sözcüsü Murat Ongun, bu yıl ihtiyaç sahibi her üniversite öğrencisine 3 bin 200 liralık eğitim desteği verileceğini, taleplerin de 5 Ekim’den itibaren alınmaya başlanacağını söyledi. Murat Ongun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şu açıklamaları yaptı:

“İBB, bu yıl da ihtiyaç sahibi her üniversite öğrencisine 3 bin 200 TL eğitim desteği sağlayacak. Başvurular 5 Ekim’de başlıyor.”

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol